Стріляв та погрожував гранатою: На Черкащині стався напад на бригаду «швидкої»

Стріляв та погрожував гранатою: На Черкащині стався напад на бригаду «швидкої»

6 листопада на бригаду екстреної медичної допомоги стався черговий зухвалий напад. Про це повідомляє прес-служба КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

На Канівську підстанцію швидкої медичної допомоги надійшов виклик «Травма голови у чоловіка». Бригада ЕМД одразу виїхала в село Ліпляве, що на Канівщині.

Приїхавши на місце події, медики з’ясували, що травму отримав 22-річний чоловік під час сварки з рідним братом. Зі слів молодшого, старший брат вдарив його по голові невідомим предметом. Фельдшер надав допомогу пацієнтові, у якого виявив розсічену рану потиличної ділянки голови.

В цей час медику подзвонив диспетчер і повідомив, що, зі слів водія, біля автомобіля «швидкої» лунають постріли. Вибігши на вулицю, фельдшер зрозумів, що біля автівки дійсно стріляв з невідомої зброї старший брат потерпілого. Також, зі слів водія, чоловік кричав і погрожував дістати бойову гранату. Бригада викликала поліцію.
В зв’язку з тим, що допомогу потерпілому працівики ЕМД вже надали і на місці події була реальна загроза їхньому життю та здоров’ю, бригада до приїзду мала на меті виїхати в безпечне місце. Але рухаючись на виїзд від будинку, автівка наштовхнулась на перешкоду – дорога була перекрита хмизом і дровами. Відтак, бригада не могла проїхати.

По приїзду поліції, наші фахівці розповіли співробітникам МВС про те, що сталось. На вимогу працівників правоохоронних органів, підозрюваний в нападі на бригаду виніс свою рушницю, яка виявилась пневматичною. Зброю вилучили працівники поліції.

Залиште коментар