Стрімке здорожчання кавунів пояснюють збільшенням вартості доставки

Стрімке здорожчання кавунів пояснюють збільшенням вартості доставки

Черкащани нарікають на суттєве подорожчання кавунів. Незважаючи на те, що у пік сезону ціни на баштанні зазвичай стрімко падали вниз і становили менше двох гривень за кілограм, цьогоріч усе інакше. Чим далі, тим смугаста ягода навпаки дорожчає. Наразі у Черкасах її ціна за кілограм сягає майже 6 гривень. Що стало цьому причиною розповів генеральний директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. Про це повідомляє сайт vikka.ua.

“Раніше кавуни возили скільки завгодно у фурі. Зараз стежать, щоб загальна вага не перевищувала нормативи. Інакше – штраф. Якщо раніше середня вага фури була 50-60 тонн, то зараз допускається удвічі менше. Таким чином доставка кавунів значно подорожчала. Тому зараз через баржі з кавунами Прем’єр-міністр Володимир Гройсман рекламує низьку вартість річкових перевезень”, – розповів він.

Нагадаємо, через спеку в Черкаській області було введено тимчасове обмеження руху вантажівок. Під час підвищеного температурного режиму, тобто за понад 28 градусів тепла, не допускається рух транспорту загальною масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь у понад 7 тонн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, повз Черкаси пропливла баржа з кавунами, яка нині наближається до Києва. 250 тонн кавунів прямують з Херсону до Києва. Таке перевезення відбувається вперше за останні 14 років. Одна така баржа за місткістю замінює з півсотні великих фур.

Прочитайте ще:

Залиште коментар