Студентка УДПУ перемогла у міжнародному мовно-літературному конкурсі

Студентка УДПУ перемогла у міжнародному мовно-літературному конкурсі

Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Софія Харенко зайняла І місце у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

Студентка 3 курсу факультету української філології Софія Харенко перемогла у фінальному обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Про це повідомив прес-центр Уманського державного педагогічного університету.

Фінальний етап конкурсу проходив 3 лютого у комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників».

«Під час урочистої частини Софію Харенко було нагороджено грамотою та вручено цінний подарунок. Відзначено також наукових керівників нашої переможниці обласного етапу конкурсу — доцентів Тетяну Тищенко і Тетяну Лопушан», — зазначається у повідомленні.

Як зауважила у листі учасникам конкурсу Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до творчого спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Залиште коментар