Студентка з Черкас стала чемпіонкою Європи з карате

Студентка з Черкас стала чемпіонкою Європи з карате

Студентка Черкаської медичної академії Оля Співак нещодавно повернулася зі змагань, які відбувалися в Латвії. Змагалася в двох різновидах карате: цеката, де здобула золото, і в куміте – срібло.

У чемпіонаті Європи брали участь 11 національних збірних. Україна стала другою в рейтинговому списку країн, випередила лише Росія. Оля Співак нещодавно повернулася з чемпіонату Європи зі статусом чемпіонки Європи з ката. Її вага 40 кг, проте тендітна дівчина може покласти на лопатки дорослого чоловіка. Дівчина має багато нагород і зі змагань у Польщі та з різноманітних конкурсів, проте медалі з Латвії для неї особливі, розповідає Рось, інформують Новини Черкас.

Оля вже 7 років займається карате, але застосовує силу лише на тренуваннях. Каже, що цей вид спорту виховує стриманість та врівноваженість.

Оля Співак – одна з найкращих учениць Анатолія Науменка – тренера школи карате. Він пишається тим, що на чемпіонаті Європи Україна – у трійці кращих країн із карате.

Щоб виховувати чемпіонів, багато не треба, каже Анатолій – просто потрібно любити спорт і свою роботу.

Проте не все так просто. 15 градусів у спортивній залі, попри те, що на вулиці 20, обідрані та потріскані стіни. Анатолій Науменко з прикрістю каже, що на утримання приміщення доводиться збирати кошти з батьків.

Проте, як би там не було, це не заважає спортсменам перемагати та займатися улюбленою справою. Адже головне результат та наполегливість на шляху до своєї мрії, кажуть у клубі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар