Студенти ЧДТУ вивчатимуть робототехніку

Студенти ЧДТУ вивчатимуть робототехніку

На двох факультетах Черкаського державного технологічного університету офіційно запровадили вивчення робототехніки.

Про це повідомляють у Черкаському прес-клубі.

Зокрема, у ЧДТУ започатковано освітню діяльність з підготовки здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавр та магістр за двома спеціальностями – «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» освітньої програми «Робототехнічні системи та автоматизація» (на заміну існуючої освітньої програми «Прилади і системи точної механіки») та «Телекомунікації та радіотехніка» освітньої програми «Радіотехніка та робототехнічні системи» (на заміну існуючої освітньої програми «Радіотехніка»).

– Відповідне рішення було прийнято Вченою радою університету. Цьому рішенню передував розвиток робототехнічного напрямку на факультеті електронних технологій, що втілювався шляхом введення у навчальні плани нових дисциплін та введенням елементів робототехніки у існуючі дисципліни. Надзвичайно важливим є те, що впровадження робототехніки у навчальних закладах підтримує і обласне керівництво. Підтвердженням цього є активний розвиток основ робототехніки в школах області, зокрема – на базі навчальних систем LEGO Education, а також – виділення коштів з місцевого бюджету на придбання сучасного обладнання на кафедру радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем, – повідомив в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор.

Факультет електронних технологій ЧДТУ відтепер носитиме назву «Факультет електронних технологій і робототехніки». Змінили назви і його 2 кафедри: «Кафедра радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем» – на «Кафедра радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем», а «Кафедра комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні» на «Кафедра приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій».

Прочитайте ще:

Залиште коментар