Суд на стороні “Будгаранта” та черкащан, які вже заплатили за майбутні квартири

Суд на стороні “Будгаранта” та черкащан, які вже заплатили за майбутні квартири

Суд не задовольнив клопотання юристів міської ради щодо скасування заходів забезпечення позову ІБК “Будгарант”. Отже, в силі залишається рішення Соснівського райсуду, яке фактично дозволяє компанії продовжувати будівництво на Митниці, допоки справа про скасування рішення міської ради слухається в суді.

Про це йдеться в ухвалі Соснівського райсуду від 29 серпня, інформує “ІнфоМІСТ”.

Представник ІБК “Будгарант” звернувся до суду з позовом до Черкаської міської ради та міського голови про визнання дій депутатів неправомірними щодо голосування з питання електронної петиції, скасування наказів про надання містобудівних умов та обмежень та скасування рішення Черкаської міської ради від 10 серпня.

Відповідно 16 серпня  суд зупинив дію рішення ЧМР (йдеться “Про скасування наказів про надання містобудівних умов та обмежень №145, 146 від 25.05.2017 року та №149, 150, 151 від 26.05.2017 року”), таким чином вживши заходів забезпеченя позову компанії.

Представник ЧМР звернувся з клопотанням про скасування заходів забезпечення позову. 29 серпня відбулося засідання Соснівського райсуду. В клопотанні зазначив, що судом не здійснено оцінку обґрунтованості доводів заявника, не з’ясовано, в яких діях Черкаської міської ради є очевидність небезпеки заподіяння шкоди правам та інтересам позивача. Не перевірено, чи має позивач дозвіл на виконання будівельних робіт.

Суд дослідив клопотання і вирішив, що воно не підлягає задоволенню. В ухвалі зазначається, що позивач є орендарем земельної ділянки на підставі рішення Черкаської міської ради від 28.12.2005 року та замовником об’єктів будівництва на розі вулиць Козацької та Героїв Дніпра.

“У спірних правовідносинах існує очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача як замовника будівництва, підрядникам з виконання будівельних робіт, третім особам – власникам майнових прав на квартири”, – йдеться в ухвалі.

Залиште коментар