Суд відпустив головного обвинувачуваного у вбивстві Сергієнка

Суд відпустив головного обвинувачуваного у вбивстві Сергієнка

Черкаський суд відпустив під домашній арешт Вадима Мельника, якого звинувачують в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка. Про це повідомляє sud.ua з посиланням на “Радіо Свобода”.

Зазначається, що термін арешту обвинуваченого закінчувався 24 серпня. Сторона звинувачення просила про продовження його утримання під вартою ще на два місяці. Необхідність такого заходу була пояснена тим, що на волі обвинувачений може сховатися, вплинути на потерпілих і свідків.

Сам Мельник заявив, що не має наміру тікати у разі звільнення під домашній арешт. Так, адвокати просили звільнення обвинуваченого під заставу в розмірі 153 тисячі гривень.

Судді відхилили клопотання сторони обвинувачення і змінили Мельнику запобіжний захід на домашній арешт.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що 16 листопада у Соснівському районному суді м. Черкаси після проголошення судового рішення в кримінальному провадженні стосовно В.В. Воронкова, В.О. Горбенка, В.Л. Завражина, М.М. Русіна, В.А. Мельника, Р.В. Недибалюка за підозрою у вчиненні викрадення та вбивства Василя Сергієнка понад 30 осіб, так званих активістів, невдоволених судовим рішенням, заблокували вихід із зали судових засідань суддям та секретарю судових засідань, а також чинили опір працівникам поліції та військовослужбовцям Національної гвардії України.

Крім того, активісти спробували знову заблокувати роботу суду.

Додамо, відбулося оголошення повного тексту ухвали та відповідно публічно будуть оприлюднені мотиви суддів щодо обрання запобіжного заходу обвинуваченим у вигляді тримання під вартою та визначення обвинуваченим Вадиму Мельнику та Віктору Горбенку альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави відповідно 2 млн грн та 800 тис. грн.

Залиште коментар