Судака на 70 тис.грн.наловили браконьєри

Судака на 70 тис.грн.наловили браконьєри

Порушники наловили судака в Липівському орнітологічному заказнику на більше ніж 70 тис. грн. Про це повідомляє Черкаський рибоохоронний патруль.

Державними інспекторами Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу станції «Панське» Золотоніського району о 20 год. 00 хв. 21 грудня 2018 року затримано двох громадян, які займалися виловом водних біоресурсів в Липівському орнітологічному заказнику двома рибальськими сітками та виловили рибу судак в кількості 79 штук, приблизною вагою 35 кг.

Розрахунок збитків за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно по Постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 « Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно – заповідний фонд». В результаті чого було встановлено, що збитки, нанесені рибному господарству України, складають 71337 грн. 00 коп.
Складено два протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області для фіксування факту правопорушення. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залиште коментар