Святковий концерт відбудеться у Черкасах у День Прапора

Святковий концерт відбудеться у Черкасах у День Прапора

Як інформує департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 23 серпня на Європейській площі Черкас відбудеться концерт «Лине пісня Україною». Для жителів обласного центру заспівають талановиті вокалісти – постійні учасники творчого проекту «Арт-простір», започаткованого Черкаським міським палацом молоді.
Початок заходу  о 17.30.
– За кілька років існування на Арт-просторі відкрили близько трьох сотень нових імен. Це жителі нашого міста-талановиті вокалісти, барди, бітбоксери, – розповів ініціатор проекту, директор Черкаського міського палацу молоді Нодарі Росопідзе. –  З нагоди державних свят, Дня Державного Прапору  та Дня незалежності України, ми вирішили порадувати черкасців гарним концертом.
За інформацією організаторів, у концерті візьмуть учать більше десяти талановитих «арт-простіровців»:  юна співачка Марія Новак, Валентина Величко, Михайло Субочєв, Георгій та Антон Ребрікови, група «Podzem»  та ін. Окрім того, на слухачів чекають пісні у виконанні працівників Черкаського міського Палацу молоді Ігоря Муравіцького та Володимира Вернігори.
А по закінченню святкової концертної програми «Арт-простір» працюватиме у звичайному режимі і всі охочі також зможуть  показати свої здібності.

Залиште коментар