Своїм найбільшим досягненням за 4 роки на посаді Анатолій Бондаренко вважає темпи ремонту доріг (відео)

Своїм найбільшим досягненням за 4 роки на посаді Анатолій Бондаренко вважає темпи ремонту доріг (відео)

700 тис.мбуло капітально відремонтовано у Черкасах за 4 роки перебування на посаді міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Це він вважає своїм найбільшим досягненням у роботі.

Про це Анатолій Бондаренко розповів під час прямого ефіру у студії “Громадське Черкаси”.

“Хочу, аби нащадки запамятали мене, як мера, який зробив у Черкасах дороги”, – зазначив він у відповіді на запитання журналіста.

Серед інших своїх досягнень на посаді міський голова Черкас згадав появу 23 нових тролейбусів та встановлення безкоштовного проїзду у громадському транспорті для студентів та школярів.

Зробити це, за словами Анатолія Бондаренка, вдалося завдяки сумлінним платникам податків Черкас, а зовсім не завдяки коштам з децентралізації, як говорять опоненти.

“Будемо говорити мовою цифр. Держава надала нам додаткових повноважень на 470 млн грн, а компенсаторів дала 450 млн грн. Тож, як бачите, децентралізація тут ні до чого”, – говорить Бондаренко.

Серед того, про що він жалкує, Анатолій Бондаренко назвав те, що йому не вдалося створити монобільшість у міській раді і деякі моменти у кадровій політиці.

Детальніше інтерв`ю можна переглянути у записі трансляції на фейсбук.

Опубліковано Hromadske.tv.Cherkasy Четвер, 28 листопада 2019 р.

Залиште коментар