Святкувати Великдень без алкоголю і штучних квітів пропонують смілянам

Святкувати Великдень без алкоголю і штучних квітів пропонують смілянам

3 квітня секретар міської ради Костянтин Синьогуб зустрівся із представниками різних конфесій з питання проведення у місті поминальних днів, продажу штучних квітів та  відмови від їх використання. Адже, саме штучні квіти є основним сміттям при впорядкуванні могил, виникають питання їх утилізації, при спалюванні штучних квітів ми забруднюємо повітря.

На зустрічі обговорили правила поведінки на кладовищах у такі дні та запропоновано розпочати роз’яснювальну роботу щодо поступового утримання та відмови від вживання алкоголю на могилах, заборони паління. Представники різних конфесій були одностайні у думках щодо спільних дій влади та священнослужителів, необхідності чергування поліції та проведення профілактичної роботи серед жителів міста. Під час обговорення питання було запропоновано розміщення соціальної реклами, виготовлення банерів та табличок, відеороликів із зверненням до жителів. Звичайно, результати цієї роботи ми зможемо побачити не за місяць чи рік, а хоча б за 10-15 років.

Під час зустрічі були обговорені інші питання благоустрою міста: ремонту доріг, утилізації сміття, участі мешканців міста у наведені порядку у місті.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште коментар