Синоптики попереджають про сильний вітер, зливи та мокрий сніг

Синоптики попереджають про сильний вітер, зливи та мокрий сніг

 

За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, у Черкаській області та у місті Черкаси оголошено штормове попередження: впродовж 30 жовтня очікується посилення швидкості вітру до 17-22 м/с. Впродовж доби 30 жовтня у Черкасах та місцями по області очікуються пориви вітру до 25-27 м/с. Передбачається дощ з переходом у мокрий сніг, а після проходження циклону у вівторок-середу очікується зниження температури повітря до 0-5º морозу.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та максимально уважними, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Синоптики ж попереджають, що разом з погіршенням погоди південний циклон різко знизить атмосферний тиск, що негативно позначиться на самопочутті людей. Тому в ці дні варто утримуватися від значних фізичних навантажень, бути особливо уважними на дорогах та готовими до відключень електропостачання. Про це інформує прес-служба Черкаського обласного Гідрометцентру.

Залиште коментар