Система відеофіксації у Черкасах обійдеться в 320 тис. гривень

Система відеофіксації у Черкасах обійдеться в 320 тис. гривень

Укласти угоду на 322 тис. грн. має намір Головне управління Національної  поліції у Черкаській області на здійснення комплексного технічного обслуговування комплексів відеофіксації. Повідомляє “Діловий Регіон”.

Головне управління Національної  поліції у Черкаській області має намір укласти договір з ТОВ «Оллі транс» на здійснення комплексного технічного обслуговування комплексів відеофіксації транспортних засобів «ВІДЕОКОНТРОЛЬ-Рубіж», повідомляє infomist.ck.ua. Вартість угоди сягне 322 тис. грн.

Замовник застосував переговорну процедуру закупівлі у зв’язку з тим, що на ринку послуг відсутня конкуренція. Системи відеофіксації активно встановлювалися в Україні протягом 2012 та 2013 років безпосередньо ТОВ «Оллі транс», що з того часу має виключні авторські права та майнові права на комп’ютерну програму «Програмне забезпечення комплексу відеофіксації транспортних засобів з розпізнаванням номерних знаків та перевіркою за розшуковими реєстрами «Відеоконтроль-Рубіж».

Програмне забезпечення є невід’ємною частиною технічних комплексів. ТОВ «Оллі транс» зареєстроване в місті Києві, а у складі її засновників два кіпрських офшори. Директор підприємства –Олександр Ігнатовській. За інформацією, що наявна в системі Прозорро, починаючи з серпня 2016 року, товариство вже отримало за обслуговування технічних комплексів від Управлінь національної поліції по всій Україні більше 13 млн. грн. У всіх випадках застосовувалась саме переговорна процедура закупів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар