Так звану «дорогу смерті» у напрямку Умань-Христинівка відремонтовано

Так звану «дорогу смерті» у напрямку Умань-Христинівка відремонтовано

Нещодавно завершилася реконструкція шляхопроводу в напрямку «Умань-Христинівка». Відтепер замість так званої «дороги смерті» Умань та Христинівку сполучає фактично нова автодорога.

Цього вдалося досягнути за підтримки народного депутата України Антона Яценка.
8 грудня Антон Яценко спільно з головою Черкаської облдержадміністрації Олександром Вельбівцем відкрив реконструйований шляхопровід, який є частиною дороги Умань-Христинівка. Протяжність відремонтованого шляху – 27,7 км.
Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець під час робочого візиту зауважив, що ремонт доріг – це стратегічне та пріоритетне питання як в області, так і загалом в країні. Також він відзначив активну роботу народного депутата України Антона Яценка у цьому напрямку.

«Антон Володимирович є одним з найбільш активних народних депутатів Черкащини. Його активна позиція саме в частині відстоювання інтересів області, безпосередньо по використанню коштів Дорожнього фонду, мабуть є найбільшою з усієї кількості депутатів, які представляють Черкащину. Тому сподіваюсь, що в подальшому об’єднавши зусилля і народних депутатів, і керівництва області, і місцевого керівництва, активу та громадського контролю, це дасть гарні результати на кінець наступного року» – наголосив Олександр Вельбівець.

Антон Яценко, як народний депутат і співавтор Закону №1763-VIII від 17.11.2016 про Дорожній фонд, висловив подяку Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що відреагували на його звернення щодо вирішення цього питання й за те, що, вперше за всю історію України, приділяють таку значну увагу будівництву та ремонту доріг нашої держави. Крім того, парламентар подякував Черкаській облдержадміністрації та обласній раді за співпрацю над проектом.

«Працюватиму і далі над вирішенням проблеми ремонту доріг у містах, селах і селищах округу» – запевнив Антон Яценко.

Варто зазначити, що Закон №1763-VIII від 17.11.2016 про Дорожній фонд, співавтором якого є Антон Яценко, стосується створення та фінансування Державного дорожнього фонду України. Парламентар також є автором пропозиції, яка була врахована до зазначеного Закону та передбачає спрямування 1/5 місцевого дорожнього фонду на ремонт доріг у містах і селах по всій державі.

Нагадаємо, у минулому році за підтримки Антона Яценка було відремонтовано найбільш проблемні ділянки автодороги Умань-Христинівка. На ділянці протяжністю 4 км в напрямку сіл Орадівка-Розсішки для зручності водіїв було розширено на метр проїжджу частину з кожного боку.

А нещодавно було розпочато ремонт на одній із найпроблемніших ділянок дороги Умань – Черкаси, що проходить через село Доброводи Уманського району.

Марія Журавленко

Залиште коментар