ТМ “Смаковинка” відзначили на конкурсі “Черкаська якість”

ТМ “Смаковинка” відзначили на конкурсі “Черкаська якість”

Цьогорічний конкурс “Черкаська якість” вже вчетверте зібрав кращих виробників області, які наприкінці листопада отримали заслужені нагороди від керівництва області. Про це пише dzvin.news.

Нагадаємо, що конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) “Черкаська якість” проводиться під егідою ДП “Черкасистандартметрологія” щорічно згідно з розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 – з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу управлінню якістю.

У 2018-му для участі у конкурсі власну продукцію презентували більше 2 десятків підприємств Черкащини. Після проведення експертної оцінки визначили номінації: продовольчі товари – 23, промислові товари для населення – 3, товари виробничо-технічного призначення – 2, роботи і послуги – 6.

– Конкурс став потужним промоційним кроком для підвищення впізнаваності нашої регіональної продукції, – зауважив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Найкраще ж підтвердження якості товарів є визнання самих покупців, коли продукти й послуги мають попит. Це вкотре доводить, що ми можемо конкурувати на рівні інших країн. Адже наш досвід, модернізація та система управління якістю дають в результаті той продукт, що потребує суспільство. І який з гідністю можна представити на міжнародних ринках.

Сьогодні ми знайомимо читачів з одним з переможців конкурсу та безумовних лідерів харчової промисловості Черкащини ТОВ “Хлібний дім — Україна”, чию продукцію під торговою маркою “Смаковинка” вже давно оцінили та полюбили українські споживачі.

Довідково: ТМ “Смаковинка” – молоде але амбіційне виробництво, що спеціалізується на виготовлені усього асортименту високоякісної м’ясної продукції. На сьогоднішній день в асортименті сирокопчені, варено-копчені, напівкопчені та варені ковбаси, сосиски та сардельки, м’ясні делікатеси і паштети. Загалом більше 100 найменувань продукції.
Завдяки виробничим потужностям власника торгової марки — ТОВ “Хлібний дім — Україна”, попиту на виготовлену продукцію, іміджу надійного та відповідального партнера, виробництво та поставки продукції дедалі зростають.

Варто зауважити, що виробничі потужності м’ясопереробного підприємства знаходяться в екологічно чистій зоні, за 10 км від міста Черкаси, а м’ясна продукція виготовляється на сучасному обладнанні провідних європейських фірм. Уся сировина, з якої виготовляється наша продукція, попередньо проходить ветеринарний та санітарний контроль.

Також ТМ “Смаковинка” вже понад сім років випускає заморожені напівфабрикати, виготовлені з якісної сировини та за класичними рецептами. Асортимент цієї групи товарів нараховує майже 50 найменувань. Своїм споживачам “Смаковика” пропонує пельмені, манти, хінкалі, чебуреки, бендерики, млинці, котлети, голубці, фаршировані перці…

На цьогорічний конкурс “Черкаська якість” представники компанії представили три види напівфабрикатів швидкозаморожених, які усі були оцінені поважними експертами та представлені до нагороди.

Переможецем одностайно визнано “Манники з сиром та родзинками”.

Звання лауреату конкурсу отримали голубці з рисом та м’ясом від “Смаковинки”.

Також до фіналістів цьогорічного конкурсу долучилися улюблені споживачами пельмені “Домашні”.

Залиште коментар