“Трансформаторні” мародери лютують у Монастирищі

“Трансформаторні” мародери лютують у Монастирищі

Енергетиків Монастирищенського району  тероризує банда викрадачів оливи. З початку року відбулось 14 пограбувань. В середньому на підстанції нападали раз на чотири доби.

Зливати із підстанцій трансформаторне масло заповзялись невідомі злодії. Від рук крадіїв одночасно потерпають і жителі населених пунктів і ПАТ “Черкасиобленерго”. Бо без масла підстанція вимикається або виходить з ладу. Внаслідок, населення залишається без світла, а Товариству завдаються колосальні збитки. Про це інформує прес-служба “Черкасиобленерго”.

Наражають себе на смертельний ризик і “мисливці на оливу”, адже їх запросто може вразити струмом. Зазвичай удар струму високої напруги спричиняє тяжкі опіки, часто не сумісні із життям. Викрадене масло злодії збувають за копійки місцевим: населенню, підприємцям, фермерам тощо.
– Закликаю громадян не купувати трансформаторне масло у підозрілих осіб, адже цим ви допомагаєте злодіям збувати крадене. І дуже просимо вас бути пильними: звертати увагу на незнайомців, які виявляють інтерес до трансформаторних підстанцій, – прокоментував директор з питань безпеки ПАТ “Черкасиобленерго” Євгеній Лут
Як розповів т.в.о. начальника Монастирищенського ВП ГУНП України в Черкаській області, майор поліції Віталій Тертичний, нині поліцейські перевіряють на причетність до викрадення мастила осіб, які раніше коїли аналогічні правопорушення. Також поліція веде роботу із місцевим населенням і місцевою владою щодо того, щоб самі жителі сіл теж не втрачали пильності і звертали увагу на підозрілих людей чи авта.
– Крадуть там, де легше вкрасти. Тому ми дуже просимо сільські ради відповідальніше ставитись до питання безпеки і встановлювати камери відео спостереження та покращувати освітлення у селах, – зазначив Віталій Тертичний і додав, що слідчі та оперативно-розшукові заходи тривають.

Прочитайте ще:

Залиште коментар