Троє жителів Київщини силою відібрали у черкащанки майже 200 тис гривень

Троє жителів Київщини силою відібрали у черкащанки майже 200 тис гривень

Золотоніським ВП ГУ НП в Черкаській області завершено досудове розслдіування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України, напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я потерпілого (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло.

Про це повідомила Золотоніська місцева прокуруатура.

Троє жителів Київської області 05.08.2017 року з метою вчинення розбійного нападу, тобто відкритого заволодіння чужим майном, переслідуючи корисливу мету, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, через незамкнені вхідні двері проникли до  домоволодіння в с. Нова Дмитрівка,  Золотоніського району, в якому перебувала потерпіла, де погрожуючи останній застосуванням  фізичної сили предметом зовні схожим на пістолет,  що загрожувала її життю та здоров’ю, яку остання сприймала реально, відкрито заволоділи майном потерпілої на загальну суму 188  тис. грн.

30.11.2017 обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду, злодіям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар