Тринадцяти черкаським учасникам АТО надано кредит на придбання житла

Тринадцяти черкаським учасникам АТО надано кредит на придбання житла

У Черкасах 12 учасників антитерористичної операції, які мають інвалідність І-ІІ групи, та 5 сімей загиблих військовослужбовців вже отримали житло за кошти державної субвенції. Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
Як повідомила начальник відділу житлового обліку департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Олена Мельнишина, це передбачено урядовою постановою № 719  від 19.10.2016 року щодо забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов”.
Також, за її словами, згідно з міською Програмою пільгового житлового кредитування на 2016-2020 роки, 13 військовослужбовцям – учасникам антитерористичної операції вже надано кредит на придбання житла.
– Відзначу, що в міському бюджеті на цей рік передбачено майже 10 мільйонів гривень на виконання зазначеної Програми. І відповідна робота продовжуватиметься й надалі, – зауважила Олена Антонівна.
За її словами, у Черкасах нині на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов перебуває 8 676 сімей та одиноких осіб. Серед них:
– 293 учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, які, відповідно до п. 14 ст. 12 Закону України  „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, користуються пільгою першочергового отримання житла;
– 24 інваліда війни, які брали участь в антитерористичній операції і отримали поранення, а також 3 сім’ї загиблих учасників (АТО) відповідно до п. 18 ст. 13 Закону України  „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” користуються пільгою позачергового отримання житла.
Крім цього, за інформацією управління земельних ресурсів та землеустрою,  близько півтори тисячі учасників АТО  на сьогодні звернулось до Черкаської міської ради з проханням у виділенні земельних ділянок, відповідно до чинного законодавства. Також 25 зазначених заяв надійшло від членів сімей загиблих учасників АТО.
Нагадаємо, що 17 листопада  2016 року на черговому пленарному засіданні сесії Черкаської міської ради ухваленно рішення щодо передачі 82 земельних ділянок учасникам АТО в районі вул. Грибної та вул. Онопрієнка.
Також  24 червня 2016 року Черкаською міською радою прийнято рішення  № 2-781 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування територій для містобудівних потреб в районі вул. Чехова та вул. Анатолія Лупиноса (Радянської)».
Близько 35 проектів рішення щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, які вже погоджені відповідною робочою групою, виноситимуться на найближчу сесію міської ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар