Триває конкурс на здобуття краєзнавчої премії ім.М.Максимовича

Триває конкурс на здобуття краєзнавчої премії ім.М.Максимовича

Триває конкурс на здобуття Черкаської обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича 2019 року у двох номінаціях – для окремого автора і авторського колективу.

Участь у ньому беруть окремі автори та авторські колективи, що підготували в останні п’ять років вагомі краєзнавчі праці, які обов’язково стосуються Черкащини і мають важливе пізнавально-виховне значення. Мова видань – українська.

Про це повідомляє у своєму “Фейсбук” професор Черкаського Національного університету ім.Б.Хмельницького Василь Мельниченко.

Конкурсна комісія нагадує, що згідно умов конкурсу організація, чи установа (бібліотека, редакція, громадська організація, кафедра та ін.), яка висуває кандидатуру автора чи авторського колективу, направляє до конкурсної комісії офіційне подання, належним чином оформлений протокол зборів чи засідання організації (установи), яка висуває дослідження, два примірники праці і рецензії та відгуки у пресі (якщо такі є) до 15 серпня 2019 року.

Подання направляються за адресою: 18001, м. Черкаси, площа Слави 1, обласний краєзнавчий музей, з поміткою «Премія Максимовича: на конкурс».

Серед книг, що поступили на конкурс – книга «… Щоб пам’ятали внуки наших внуків» Ганни Бойко з Христинівщини. Автор зазначає, що історію країни складають історії окремих регіонів, кожного населеного пункту і найголовніше – історія людей, які є її творцями.

У книзі автор висвітлює історію селища Верхнячка Христинівського району, Верхняцького цукрового заводу та дослідно-селекційної станції. Особлива увага приділена поколінням односельців, які своєю нелегкою працею зміцнювали економіку рідного краю і держави, ростили і виховували дітей, пройшли тяжкі випробування долі.

Залиште коментар