“Це політична справа, і моряки стали заручниками ситуації”, – захоплений черкащанин Мельничук

“Це політична справа, і моряки стали заручниками ситуації”, – захоплений черкащанин Мельничук

Окупанти побили при затриманні командира українського буксира «Яни Капу», старшину 1 статті Олега Мельничука, — повідомляє “Вичерпно” із посиланням на “Обозреватель”.

Як розповів український журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці в Facebook, про це українець розповів адвокату Едему Семедляєву, який відвідав його в Білогірському ізоляторі тимчасового тримання.

«Тримається добре. Розповів, що коли затримували, піддався фізичній дії, але сильно не били. Його допитали, він розповів, як було: «Стояли, чекали лоцмана, потім на нас напали. Нічийого кордону ми не порушували, винним себе не вважаю», – розповів адвокат. Також Мельничук сказав, що розуміє, що «це політична справа, і моряки стали заручниками ситуації», – написав Наумлюк.

Він уточнив, що разом із Мельничуком до Білогірська привозили Євгена Семідоцького і В’ячеслава Зінченка, хоча слідчий стверджує, що останній міститься в Алуштинському ІТТ. Суд щодо запобіжного заходу стосовно трьох затриманих відбудеться 28 листопада.

Адвокат також розповів “Крим.Реалії”, що Мельничук готовий відстоювати в суді свою невинність.

«Почувається він більш-менш, стан його нормальний. Готовий доводити свою невинність. Передав усім великий привіт, родичам, батькам, матері. Попросив передати, щоб вони не хвилювалися, все у нього нормально», – розповів Семедляєв.

Нагадаємо, 25 листопада під час нападу і захоплення українських суден Російською Федерацією біля анексованого Криму 23 українців стали військовополоненими Росії.

Рейдовим буксиром «Яни Капу», захопленим в Азовському морі Росією разом із ще двома катерами «Бердянськ» і «Нікополь», керував черкащанин Олег Мельничук 1995 р.н. Він родом зі Сміли. Сьогодні йому мають обрати міру запобіжного заходу.

А в складі команди малого броньованого артилерійського катера «Нікополь» перебував старшина 1 статті Владислав Костишин 1994 р.н., який також родом із Черкащини.

Прочитайте ще:

Залиште коментар