Цієї осені біля Черкаської філармонії почеплять підвісну скульптуру дівчини

Цієї осені біля Черкаської філармонії почеплять підвісну скульптуру дівчини

Перша підвісна скульптура, аналогів якої не немає в Україні, з’явиться біля будівлі Черкаської обласної філармонії вже цієї осені. Скульптуру у вигляді дівчини, яка грає на музичному інструменті, вже виготовив майстер.

Про це у коментарі сайту vikka.ua повідомив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міськради Андрій Поліщук.

Автора скульптури в мерії поки що не називають. Як і тримають інтригу стосовно самого музичного інструмента, на якому гратиме дівчина.

“Скульптор – київський. Він працює у сучасному стилі і є прихильником оригінального підходу до втілення задумів. Він виступає проти очевидних пам’ятників, тобто мистецтва, яке б’є в лоб (пам’яники, присвячені Голодомору, зображують з колосками)”, – розповідає Андрій Поліщук.

Як зазначає начальник відділу реклами та дизайну міського середовища, наразі в мерії чекають документацію, яка підтвердить надійність конструкції.

“Зі свого боку ми плануємо передати документацію на експертизу нашому проектному інституту. Обласна архітектура і філармонія теж просили надати інженерні розрахунки конструкції, що підтвердять надійсність скульптури. Після цього питання її встановлення має ухвалити виконком”, – пояснює Андрій Поліщук.

У вересні узгодити паперові питання навряд вдасться, але чиновник сподівається, що до кінця осені біля філармонії вже “гратиме” музикантка.

Нагадаємо, з ініціативою встановити “підвісну” інсталяцію в обласному центрі за власний кошт вийшло підприємство “Сатурн-Холдинг”.

Залиште коментар