Цієї суботи дітей та їхніх батьків запрошують на “Ярмарок спорту” (афіша)

Цієї суботи дітей та їхніх батьків запрошують на “Ярмарок спорту” (афіша)

У суботу, 9 вересня, в Черкасах на території Центрального стадіону з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбудеться «Ярмарок спорту».

Як інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики, його влаштовують задля популяризації черкаського спорту, виховання здорової та патріотичної нації.

Розпочинається захід із ходи колективів спортивних шкіл, навчальних закладів, спортивних федерацій, спортклубів та підприємств. «Коло пошани» стартує о 9.30 та проходитиме легкоатлетичною ареною Центрального стадіону.

Загалом цього дня працюватиме більше 20 спортивних майданчиків. Тут із 10.00 до 14.00 години відбуватимуться показові виступи, майстер-класи, навчання з залученням видатних спортсменів міста, переможців та призерів чемпіонатів Світу, Європи та України.

На заході презентують понад 30 видів спорту. Діти та батьки зможуть ознайомитися з діяльністю спортивних шкіл, федерацій та секцій, отримати корисну інформацію та поради від професіоналів. А відтак – обрати для себе той вид спорту, який сподобається найбільше.

Любителі активного відпочинку зможуть випробувати себе в спортивних конкурсах.

 

Залиште коментар