Цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги запровадили черкаські рятувальники

Цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги запровадили черкаські рятувальники

Пандемія коронавірусу торкнулася базової потреби кожної людини, – потреби в безпеці. Цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги запровадили в управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Сьогодні, в умовах оголошеного карантину, ми опинилися в ситуації, коли обставини що склалися змушують нас повністю перебудувати своє життя.

Нажаль, велика частина сьогоднішніх питань напряму пов’язана з емоційним навантаженням. Ми раптово опинилися в епіцентрі різних за рівнем емоційних переживань, основні з яких це паніка, страх, тривога, агресія, відчуття незахищеності та високий ступінь небезпеки. І важливо не ігнорувати ці почуття і стани, а ретельно розбиратися з кожним з них.

Під час карантину збільшилася кількість подій, які для повсякденного життя не характерні. Ми — заручники ситуації, що склалася, але вихід з неї лише один, – взаємодія один з одним. Розмови про свій стан з близькими людьми можуть допомогти знизити відчуття страху і тривоги.

Спробуйте зрозуміти, що конкретно вас лякає. Викладіть свої думки на папері. Складіть невелику телефонну книжку особливо важливих телефонів куди дзвонити, на випадок конкретної ситуації. Чим лікувати, якщо з’явилися якісь конкретні симптоми? Хто конкретно може про вас подбати, надати допомогу? До кого можна звернутися, якщо закінчаться гроші? Складіть список важливих речей та продуктів аби родина могла якийсь час побути в ізоляції. Що ви можете зробити аби потурбуватися про близьких людей, які сьогодні знаходяться в зоні ризику?

І головне. Усвідомте, ви не одні.

Якщо через сьогоднішню ситуацію у Вас виникають панічні атаки, якщо Вас нервують звичні та буденні речі й Вас “накриває”, не зволікайте, звертайтеся до фахівців.

Паніка це емоція і як кожну емоцію її можна контролювати. У кожної людини є достатньо ресурсів аби її опанувати. Звертайтеся, і ми допоможемо Вам заспокоїтися, відновити внутрішню рівновагу.

В Управлінні ДСНС запроваджено цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги, ☎ 0635037207 за яким фахівці Служби готові надати Вам підтримку і якісну психологічну допомогу.

Для нас важливий кожен, люди пенсійного віку, внутрішньопереміщені особи, мами з маленькими дітьми та чоловіки, що звикли самотужки долати проблеми. Ми допоможемо тим, хто повернувся з зони ООС(АТО) і тим, кого хвилюють рідні. Ви усі для нас важливі. Разом ми здолаємо цей непростий період.

Не варто опускати руки, психологи ДСНС поруч, вони на варті вашого емоційного спокою, – повідомляє управління ДСНС України в Черкаській області.

 

Залиште коментар