Тяжкопораненому воїну АТО з села Кононча виділили квартиру в Каневі

Родині  тяжкопораненого АТОвця Ігоря Бондаренка виділили власне житло у Каневі.

Про це пише “Дніпрова зірка”.

Ігоря Бондаренка із села Кононча мобілізували під час четвертої хвилі у січні 2015 року. Він служив розвідником у 14-й окремій механізованій бригаді, яка в той час дислокувалась поблизу Мар’їнки Донецької області. У січні 2016 року після декількох контузій, отриманих на передовій, Ігоря доставили до Красногорівської лікарні. Чоловік був у важкому стані, без свідомості. За декілька днів його перевели до військового госпіталю в м. Дніпро, а звідти до Києва. Там упродовж місяця Ігор проходив лікування в реанімаційному відділенні. Поруч із ним увесь час була його дружина Валентина.

Після декількох місяців у госпіталі Бондаренки повернулися до Конончі, де винаймали житло. Власної хати в Ігоря та Валентини не було. Через важкий стан Ігоря Валентина не мала змоги працювати – чоловіку був потрібен постійний догляд, він не міг обходитися без сторонньої допомоги. Відтак родина жила лише на пенсію по інвалідності, яку оформили Ігорю.

“Уявляєте, чоловікові дали другу групу інвалідності загального захворювання, не пов’язану із проходженням військової служби, – розповідає Валентина. – Із таким статусом він не міг претендувати ні на які виплати”.

Аж ось на початку грудня Ігор і Валентина переїхали до власної трикімнатної квартири у Каневі. Сума коштів, виділена для придбання житла, дозволила підшукати гарний варіант – квартиру із ремонтом, меблями, побутовою технікою, повністю готову до проживання.

Прочитайте ще:

Залиште коментар