Тимошенко — лідер довіри українців

Тимошенко — лідер довіри українців

Уже тривалий час у різноманітних рейтингах політичних партій першість тримає ВО «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко. Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром «Соціальний моніторинг», Українським інститутом соціальних досліджень ім.О.Яременка і Інститутом аналізу та прогнозування, інформує газета “Вечірні вісті“.

Як з’ясувалося, лідеру ВО «Батьківщина» довіряють 25,4% респондентів. Якби наступної неділі відбувалися вибори президента України, то 13,6% тих, хто піде на виборчі дільниці, підтримають лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. 11,5% нададуть перевагу Петру Порошенку, 8,9% – Юрію Бойку («Опозиційний блок»).

За партійними рейтингами за ВО «Батьківщина» проголосували б 13,5% опитуваних. Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» набрала б 10% голосів виборців, партія «За життя» — 9,1%.

Наступний — соціальний – блок питань стосувався теми впровадження в Україні ринку землі. Інтерв’юери поцікавилися думкою респондентів, чи повинна наша держава скасовувати мораторій на продаж сільськогосподарської землі. 16,4% громадян відповіли «так», 11,9% — вагаються із відповіддю, а 71,8% зазначили, що ринок землі відкривати не можна.

Значна кількість респондентів переконана, що зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі не на часі. Адже за умови, що досі не проведена інвентаризація угідь, в сільському господарстві спостерігається домінування великих аграрних холдингів, а у дрібних землевласників немає необхідних грошей для купівлі паїв, земля буде сконцентрована в руках окремих олігархів.

Нагадаємо, що «батьківщинівці» Черкащини продовжують збирати підписи проти продажу земель сільськогосподарського призначення, який ініційований політичною силою ВО «Батьківщина» разом з Всеукраїнською асоціацією фермерів по всій Україні. На сьогодні проти продажу сільськогосподарської землі підписалося близько 80 тисяч черкащан.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар