Титуловані черкаські спортсмени розповіли про формулу успіху

Титуловані черкаські спортсмени розповіли про формулу успіху

Титуловані спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України разом з  в. о. начальника навчального закладу Олександром Тищенком взяли участь у програмі «Студія плюс» на телекомпанії «Рось». Про це повідомили в ЧІПБ.

У студії учасники програми з ведучими Галиною Мазур та Дмитром Зборовським обговорили досягнення спортсменів інституту, організацію фізичної підготовки для вихованців закладу. Присутні чемпіони поділилися власною формулою успіху у спорті, мотивацією в процесі підготовки до змагань та як вони поєднують викладацьку діяльність з тренуваннями.

У програмі взяли участь представники кафедри спеціальної та фізичної підготовки інституту: підполковник с. ц. з., заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, чемпіон Світу, Всесвітніх ігор, Європи, Кубку Світу, України з кікбоксингу Ігор Приходько; капітан с. ц. з., майстер спорту міжнародного класу із стрільби, член збірної команди України, багаторазова чемпіонка України, неодноразова чемпіонка та призерка Чемпіонатів України і Кубків України, багаторазова призерка Чемпіонатів Європи, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні та Лондоні Дарія Шаріпова; старший лейтенант  с. ц. з, заслужений майстер спорту України з пожежно-прикладного спорту, чемпіон світу Арсен Іпієв. Також в програмі брав участь вихованець інституту, заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, призер Кубків Світу і Чемпіонатів Європи, срібний переможець Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Сергій Куліш.

Переглянути програму можна буде у понеділок 7 серпня о 16.30 та 22.00

Залиште коментар