У 2017 на Черкащині сталося 64 ДТП за участі дітей

У 2017 на Черкащині сталося 64 ДТП за участі дітей

З початку року на дорогах Черкаської області зареєстровано 64 дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей, в яких 1 дитина загинула та 63 отримали травми різного ступення тяжкості. З вини самих же підлітків відбулося 4 ДТП. Про це «Нова Доба» дізналася від відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Черкаській області.

Причинами виникнення пригод на дорогах з вини дітей є: несподіваний вихід на проїжджу частину та недотримання безпечної швидкості руху на скутері.

Однак найбільше випадків ДТП за участю дітей стається саме з вини водіїв, які дозволяють собі грубо порушувати Правила дорожнього руху, навіть коли в салоні дитина-пасажир.

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в області звертається до всіх дорослих: навчайте своїх дітей Правилам дорожнього руху, в тому числі й особистим прикладі.

Шановні водії, пам’ятайте, що діти на дорозі непередбачувані! При появі підлітків поблизу проїжджої частини відразу знижуйте швидкість руху. Не намагайтеся подавати звукових сигналів чи об’їхати дітей – такими діями ви можете налякати їх і погіршити ситуацію. Завжди будьте уважні під час керування транспортними засобами, дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість і пам’ятайте – на вулиці наші з вами діти

Прочитайте ще:

Залиште коментар