У “Батьківщині” заявляють про порушення виборчого законодавства з боку одного з кандидатів

У “Батьківщині” заявляють про порушення виборчого законодавства з боку одного з кандидатів

У Черкаському обласному виборчому штабі ВО “Батьківщина” заявляють про порушення виборчого законодавства з боку Людмили Русаліної. Вона є кандидатом-самовисуванцем по одномандатному виборчому округу №197.

“В ході проведення передвиборної агітації Русаліною Людмилою Володимирівною на території міста Канева та Золотоноші та відповідних районів розміщені намети, з яких розповсюджуються агітаційні матеріали, на яких розміщена політична реклама партії «БАТЬКІВЩИНА», зокрема зображено лідера політичної партії Батьківщина – Тимошенко Юлію Володимирівну та напис «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ».

Повідомляємо Вас про те, що Русаліна Людмила Володимирівна жодного відношення до політичної партії «БАТЬКІВЩИНА» та її лідера Тимошенко Юлії Володимирівни НЕ МАЄ.
Вважаємо, що такі дії є грубим порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів України», є маніпуляцією думкою виборців та введенням їх в оману.
По даному факту подані відповідні скарги до правоохоронних органів та до Центральної Виборчої Комісії”, – йдеться у тексті заяви, надісланої на адресу редакції.

Залиште коментар