У Берестівці працевлаштували понад 50 осіб

У Берестівці працевлаштували понад 50 осіб

У с. Берестівець Уманського району протягом цього року працевлаштували понад 50 осіб. Про це повідомили в Черкаському обласному центрі зайнятості.

керівник сільськогосподарського підприємства ТОВ «Берестівець» Василь Чекаленко та сільська рада на чолі з Сергієм Яременком дбають про розвиток села та його благоустрій. Як результат – жителі задоволені зарплатами, водії дорогами, пенсіонери умовами життя.  А молодь після навчання у вузах повертається назад, аби створити сім’ю та жити у найкращому селі Черкащини.

ТОВ «Берестівець» вже багато років співпрацює з Уманським районним центром зайнятості з питань постійного працевлаштування та забезпечення тимчасової зайнятості безробітних. Так, цього року від підприємства надійшло більше 50 вакансій, які були укомплектовані працівниками з числа безробітних, які перебували на обліку в центрі зайнятості. Також було організовано на підприємстві тимчасові роботи для 58 осіб.

Налагоджена тісна співпраці і з Берестівецькою сільською радою. З початку року  спільно з сільською радою  організовано  громадські роботи,  в яких прийняли участь 69 осіб, 1 безробітний працював на тимчасових роботах. За сприяння центру зайнятості було укомплектовано 2 вакансії,  які надійшли від сільської ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар