У Білозірці вшанували пам’ять загиблого героя

У Білозірці вшанували пам’ять загиблого героя

7 квітня 2017 року Білозірський народний музей відвідали гості з Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, де навчався загиблий в АТО білозірець Віктор Єременко. Того дня були директор центру Віталій Дякон, заступник директора з виховної роботи Надія Барановська, викладач історії Валентина Савіцька та студенти будівельного відділу.

Пошукова група студентів збирає інформацію про загиблих в АТО студентів, які навчались в Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів для написання матеріалів про них, інформують Новини Черкас.

В музеї для гостей була представлена експозиція «В пам’яті нашій вони назавжди», присвячена загиблому в зоні АТО Віктору Єременко.

Зустріч відбулася в форматі спілкування. Вразила присутніх розповідь про нелегкі дитячі роки Віктора, про його родину, про патріотизм та добре чуйне серце. Студенти мали змогу потримати в руках особисті речі бійця-героя, відчувши його енергетику, дух патріотизму.

Зі своєї сторони гості з гордістю розповідали про роки навчання Віктора в їхньому закладі, про стосунки з товаришами, про заходи з патріотичного виховання.

На завершення зустрічі гості зробили невелику екскурсію вулицею Віктора Єременка, де мали змогу поспілкуватись з сусідами та знайомими загиблого бійця, відвідали його могилу.

Ми завжди будемо пам’ятати борців за єдність та незалежність України, бо найвищою нагородою для них є наша пам’ять.

Прочитайте ще:

Залиште коментар