У бюджеті розвитку враховані інтереси усіх жителів міста, – Анатолій Бондаренко (відео)

У бюджеті розвитку враховані інтереси усіх жителів міста, – Анатолій Бондаренко (відео)

На сесії Черкаської міської ради депутати проголосували за бюджет розвитку і програму соціально-економічного розвитку. У них враховані інтереси не окремих депутатів, а усіх жителів міста. Про це у коментарі журналістам “Про головне” розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За його словами, там передбачені кошти для закупівлі техніки для комунального підприємства “ЧЕЛУАШ”, для КП “Черкаський тролейбусний парк”. Також виділені кошти фінансової підтримки для “теплокомуенерго”, водоканалу.

“Що стосується депутатського корпусу, то не враховані забаганки окремих представників депутатського корпусу, які хотіли коштів на те, щоб сподобатися своїм виборцям. Потрібно було вибирати, чи на округ Зорі давати кошти, чи на тролейбусний парк. Зрозуміло, що я вибрав тролейбусний парк. Вулиця Сумгаїтська, Надпільна, Благовісна – капітальний ремонт, вулиця Жужоми, закінчення ремонту бульвару Шевченка і вулиці Героїв Дніпра, ремонт тротуарів – усе це там враховано. Скажіть мені, хіба це не інтереси жителів міста?”, – говорить міський голова.

Також він повідомив, що деякі депутати відмовлялися голосувати за бюджет розвитку, поки не буде поміняний виконавчий комітет, щоб у ньому були представники “Громадянської позиції” і БПП.

Залиште коментар