У Буках під час відпочинку травмувалася дитина

У Буках під час відпочинку травмувалася дитина

25 серпня у Буках стався нещасний випадок – семирічний хлопчик зірвався з Буцього каньйону та травмувався. Про це повідомляє прес-служба КУ “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

Сім’я з Києва приїхала на відпочинок у Буцький каньйон. Семирічний хлопчик вийшов з машини та побіг на схил. Послизнувшись та не втримавши рівноваги, дитина упала та вдарилась головою об каміння.

До каньйону на виклик, не зволікаючи, виїхала бригада екстреної медичної допомоги з Маньківки. На місці фахівці надали першу медичну допомогу хлопчику, який був у свідомості, і з попереднім діагнозом “закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та множинні гематоми” доставили в Уманську міську лікарню.

У лікарні на знімках у дитини виявили перелом основи черепа. Тож, з безперервним моніторингом важливих параметрів життєдіяльності дитячого організму, бригада, спільно з лікарем-реаніматологом з лікарні, транспортувала його в Інститут нейрохірургії імені А.П.Ромоданова, де дитині надаватимуть спеціалізовану кваліфіковану допомогу.

Залиште коментар