У черкаській школі готуватиме переможець проекту “МастерШеф”

У черкаській школі готуватиме переможець проекту “МастерШеф”

Відомий український кулінарний експерт, переможець проекту “МастерШеф”, телеведучий Євген Клопотенко проведе майстер-клас у черкаській школі. Там він презентує програму “Нове шкільне харчування”, яку нині впроваджує понад півтисячі шкіл країни. До Черкас кулінара запросила громадська організація “Рада батьків міста Черкаси”, повідомляє “Інфоміст”.

Зустріч із Євгеном Клопотенком відбудеться вже 13 травня у гімназії №31. Початок о 14:00. – Він розробив програму “Нове шкільне харчування”, яка вже діє в частині українських шкіл. Там готують за збірником рецептів для шкільних їдалень. І якщо у школах впроваджуватимуть страви за рецептами із цього збірника, то діти залюбки харчуватимуться у їдальнях, – розповідає керівник ГО “Рада батьків міста Черкаси” Олександр Ткаченко.

Він зазначає, що разом з іншими батьками вже давно переймається харчуванням дітей у школах міста. Через те, що страви не завжди смачні, діти часто відмовляються їх їсти. – Ми хочемо, аби меню, яке пропонують у школах, було привабливим для дітей. Тож вирішили запросити до Черкас Євгена Клопотенка. Він підтвердив свій приїзд. Разом зі своїми помічниками відомий кулінар приготує кілька страв і презентує їх перед вчителями та батьками. Тож на цей майстер-клас ми запрошуємо всіх, хто переймається харчуванням своїх дітей, – каже Олександр Ткаченко.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/events/400564670786930/.

 

Залиште коментар