У Черкаській школі провели урок у форматі віртуальної реальності

У Черкаській школі провели урок у форматі віртуальної реальності

В Черкаській гімназії №9 учитель історії Андрій Стецюк провів урок для учнів 11-Г классу на тему визволення Черкас від загарбників в незвичайному форматі. Спочатку гімназисти переглянули презентацію про події, які відбувалися в місті в 1943 році, обговорили 833-денну окупацію, згадали імена визволителів. А потім поринули у події того часу в режимі «віртуальної реальності» – переглянули відео бою часів Другої світової війни. Такий урок в гімназії відбувся вперше. Про це повідомляє «Прочерк».

«Для сучасних учнів, які є насамперед візуалами, я вирішив знайти такий метод роботи, який би допоміг їм якнайреальніше відчути емоцію тих подій, зануритися в процес. Одна справа дітям розповідати, як це було, а зовсім інша – за допомогою віртуальних окулярів побачити 360 градусів навколо, що діється», – відзначає Андрій Стецюк.

Таку практику вчитель планує продовжувати та використовувати під час вивчення й інших тем, оскільки в історичному контексті таке «занурення» в подію дуже важливе.

Учні відзначають, що така форма роботи дуже цікава і нова для них.

«Ми можемо вивчати історію з книг, дізнаватися від учителя інформацію, але перегляд відео у форматі віртуальної реальності – це дуже незвично, але корисно. Ми насправді можемо ніби доторкнутися до подій тих часів, ніби реально побувати на полі бою», – говорять учня 11-Г класу.

Залиште коментар