У черкаській школі відкрили “Українську світлицю”

У черкаській школі відкрили “Українську світлицю”

7 березня 2019 року у Черкаській ЗОШ № 8 відбулося відкриття музею народознавства «Українська світлиця». Про це повідомляє dzvin.news.

Глиняний посуд, стародавнє українське вбрання, рушники, розмальована скриня, прялка зайняли почесне місце у світлиці. Експонати для музею були зібрані учнями школи, батьками, вчителями, колишніми випускниками.

Надалі планується робота з упорядкування експонатів музею та проведення у світлиці екскурсій, вечорниць, тематичних уроків та заходів.

Нагадаємо, що саме у ЗОШ №8 у травні минулого року з досі невстановлених офіційно причин сталося масове отруєння десятків учнів та кількох дорослих. Тоді через цей випадок про цю школу довідалася уся Україна. Сюди екстренно завітали і Прем’єр-міністр Гройсман, і очільниця МОЗ Супрун, не кажучи вже про місцевих чиновників.

Проте згодом цікавість черкаської і центральної влади до подальшої долі цього учбового закладу значно зменшилася. А дарма! Багато проблем учбовий заклад вирішує лише за рахунок ентузіазму педагогічного колективу, енергії директорки школи Тетяни Саєнко та допомоги батьків вихованців.

Залиште коментар