У черкаському дворі завершують реконструкцію спортмайданчика

У черкаському дворі завершують реконструкцію спортмайданчика

Реконструкція спортивного майданчика у дворах будинків по вулиці Героїв Дніпра, 69, 71 та 73 добігає кінця. Про це повідомив депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін у фейсбук.

“Ми маємо сучасний спортивний майданчик, на якому наші діти займатимуться різними видами спорту.
Будівельники стали до роботи ще на початку липня. Зіштовхнулися зі старим покриттям, попсованими часом і вандалами огорожами та допоміжними елементами тощо. Нині ж, шар за шаром, майданчик спочатку заасфальтовано, потім нанесено спеціалізоване покриття, встановлені сучасні й безпечні огорожі, встановлені конструкції та елементи для зайнять різними видами спорту. Також завершують роботи з освітлення майданчика та мощення плитки навколо нього. З дня на день мають почати наносити завершальне напилення червоного кольору на покриття спортивного майданчика.

Наші діти – це наше майбутнє! А розвиток спорту на окрузі – це запорука їхнього здоров`я! Водночас – це мій обов’язок, як депутата Черкаської міської ради, бо ж за свій округ відповідаю не словом, а конкретними вчинками.
Як і зазвичай – крок за кроком, друзі!
Р.S. А відкривати будемо його обов`язково святково! До наступної п’ятниці маємо встигнути. Тож запрошую! Час і день анонсую трохи пізніше”, – написав “батьківщинівець”.

Залиште коментар