У Черкаському районі затримали аквалангістів, які ловили раків

У Черкаському районі затримали аквалангістів, які ловили раків

«Підводні мисливці» завдали збитків на майже 6 тис. грн., виловлюючи раків. Про це повідомляють у Черкаському рибоохоронному патрулі.

Державними інспекторами Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області спільно з працівниками Черкаського відділення Черкаського відділу ГУНП в Черкаській області під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі р. Дніпро поблизу с. Хрещатик Черкаського району Черкаської області о 03 год. 30 хв. 20 лютого 2019 року затримано двох громадян, які займалися підводним полюванням на раків за допомогою аквалангів та виловили раки в кількості 211 шт., рибу: карась в кількості 4 шт., лин в кількості 1 шт., приблизною вагою 10 кг.

Розрахунок збитків за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди в наслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». В результаті чого було встановлено, що збитки, нанесені рибному господарству України, складають 5567 грн. 50 коп. Складено два протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залиште коментар