У Черкасах антимерські депутати хочуть провести сесію без міського голови та секретаря

У Черкасах антимерські депутати хочуть провести сесію без міського голови та секретаря

Сьогодні депутати Черкаської міської ради від фракцій БПП, ПВД та “Громадянської позиції” скликали прес-конференцію, на якій повідомили, що 18 міських депутатів планують перенести сесійне засідання на 20 серпня. Сесію хочуть провести без мера та секретаря. Про це журналіст ПроГоловне дізнався на прес-конференеції, яку провели депутати Олександр Радуцький, Руслан Зоря, Олександр Згіблов та Костянтин Чернецький.

«Для кворуму не вистачило 5 депутатів», – зазначив Костянтин Чернецький.

Нагадаємо, міський голова Анатолій Бондаренко планував провести сесію 9 серпня, однак переніс саме через відсутність кворуму.

«Напередодні працівники відділу ради традиційно обдзвонили депутатів, щоб вони підтвердили свою участь у роботі сесії. Однак більшість так і не могла цього зробити. Причини у всіх абсолютно різні. Не буду вдаватися у подробиці. Загалом, кворум не вдалося зібрати», – написав міський голова на власній сторінці у Фейсбук.

При цьому Анатолій Бондаренко повідомив дату проведення сесії – 23 серпня. Він запевнив, що цього дня депутати міськради зберуться на сесію і усі питання порядку денного буде розглянуто та вирішено.

Залиште коментар