У Черкасах формуватимуть стратегію розвитку міста на двадцять років

У Черкасах формуватимуть стратегію розвитку міста на двадцять років

Заступник черкаського міського голови Роман Буданцев та директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод зустрілися із координатором регіональних проектів громадського об’єднання «Всеукраїнська Громадянська Платформа «Нова Країна» Оленою Горб. Результатом зустрічі стала домовленість про допомогу мерії Черкас з боку громадянської платформи у формуванні стратегії розвитку міста на наступні двадцять років.

– Тільки стратегія розвитку міста дає поштовх до змін. Хаотичні рухи, навіть якщо вони правильні, не призведуть до цілісної і гармонійної картини міста. Саме тому такі зустрічі, як відбулася в мене з партнерами з громадянської платформи «Нова країна», є такими важливими та продуктивними, – вважає заступник міського голови Роман Буданцев.
Уже у вересні заплановано провести стратегічну сесію із представниками різних кіл, жителями міста.
– Це надзвичайно важливо, що з нами співпрацюватиме Олена Горб, адже в неї вже є успішний досвід проведення подібних сесій у вісімнадцяти містах України, – говорить Ірина Удод. – Це абсолютно безкоштовно для нас, а от те, що ми отримаємо на виході – важко оцінити, це просто необхідно.
«Нова країна» є абсолютно неполітичною євроорганізцією, яка спеціалізується на розробці стратегії і реформ в Україні.

Залиште коментар