У Черкасах на 10% знизились ціна квартир

У Черкасах на 10% знизились ціна квартир

Ціни на квартири у Черкасах у травні 2017 року знизились у середньому на 10% порівняно з минулим місяцем, повідомляє domik.ua. Купівельний попит орієнтований як на квартири невеликої площі, так і на трьох-чотирьохкімнатне житло. 60% клієнтів вибирають квартири у будинках старого житлового фонду, а 40% – у новобудовах.

Більшість покупців надають перевагу квартирам з готовим ремонтом, не бажаючи тратити додаткові гроші на ремонт.

Згідно з даними агентств нерухомості Черкас, клієнти купують оселі у середньому ціновому сегменті до $25000.

Вимоги покупців до квартир у будинках старого типу та у новобудовах однакові. Насамперед, клієнти звертають увагу на місце розташування будинку. Квартири, що перебувають біля дитсадків, супермаркетів та аптек – пріоритетні для покупців. За словами ріелтора, клієнти прагнуть придбати квартири з вікнами на парк та недалеко від транспортного сполучення.

У травні 2017 року власники квартир готові йти на торги з покупцем. Частіше за все вони можуть знижувати ціну, якщо на них чекає терміновий переїзд. На думку спеціаліста, розмір знижки у такому випадку у середньому становить 5%.

Ріелтори Черкас розповідають, що цікавими для покупців залишаються квартири у будинках, що розташовані у центрі та найближчих районах – Митниці, Сєдова, Південно-Західному. 

Прочитайте ще:

Залиште коментар