У Черкасах нагородили переможців конкурсу «Єдина родина – сильна Україна»

У Черкасах нагородили переможців конкурсу «Єдина родина – сильна Україна»

У Черкаському обласному Будинку вчителя нагородили переможців щорічного обласного конкурсу «Єдина родина – сильна Україна». У ньому взяли участь 115 талановитих дітей з усієї Черкащини. З них обрали 34 переможців, яких відзначили подарунками, подяками, а двох – і грошовими нагородами.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Конкурс організували за ініціативи громадської організації «Mezha.ua» та Черкаського обласного контактного центру при підтримці обласної державної адміністрації. А приурочили до Дня Соборності України. Цьогоріч уже вдруге.

У створених руками дітей витворах мистецтва, виконаних різноманітними техніками, – палка любов до України, родини, історичні традиції, культура, символіка.

Як повідомив голова громадської організації «Mezha.ua» Алі Хамідуллін, в кожній віковій категорії від 6 до 18 років визначали переможців у двох номінаціях: декоративно-прикладне та образотворче мистецтво. Роботи виконано в різних стилях: бісероплетіння, тарцювання, квілінг та ін. Обрали 34 переможці.

Серед тих, хто нагороджував дітей, учасники бойових дій та волонтери, зокрема військовий капелан Лора Когут, В’ячеслав Скічко, Юрій Кулик, Ігор Коломоєць, Євгеній Одновол.

Прочитайте ще:

Залиште коментар