У Черкасах нагородили учасників конкурсу «Світ талантів – Витоки народні»

У Черкасах нагородили учасників конкурсу «Світ талантів – Витоки народні»

15 лютого 2017 року у приміщенні дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута відбулося урочисте нагородження учасників регіонального конкурсу дитячої та юнацької творчості з образотворчого мистецтва «Світ талантів – Витоки народні». Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

Кожен з учасників мав змогу надати одну творчу роботу виконану у будь-якій техніці на тему: «Традиції та обряди України», а також довільна тематика на вибір юного автора.

На участь у конкурсі була надана 81 заявка від вихованців позашкільних навчальних закладів з різних куточків Черкаської області. А саме від:

–  Корсунь-Шевченківської дитячої школи мистецтв,

–   Корсунь-Шевченківського Районного центру дитячої та юнацької творчості,

–   дитячої школи мистецтв м. Сміла,

–   гуртка «Образотворче мистецтво» при дитячій музичній школі м. Тальне,

–  Районного центру дитячої та юнацької творчості Черкаського району,

–  Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута.

Організація конкурсу відбулася в рамках іміджевої програми «Таланти третього тисячоліття» за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики м. Черкаси та регіонального представництва МО «Жінки третього тисячоліття».

Дитяча художня школа ім. Данила Нарбута привітала гостей величезною виставкою дитячих робіт зі всієї області. Кожен з учасників міг побачити на виставці свою роботу.

Всі учасники були нагороджені дипломами I,II та III ступеня.

Нагороду Гран- прі отримали 9 вихованців шкіл естетичного виховання.

I вікова категорія (6-8 років):

–         Катерина Черкасова (викладач Алабіна Анна Олександрівна), Черкаська дитяча художня школа ім. Данила Нарбута

II вікова категорія (9-11 років):

–         Софія Максименко (викладач Прокопенко Віра Андріївна), Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв

–         Анастасія Федорець (викладач Сосуліна Тетяна Дмитрівна), Черкаська дитяча художня школа ім. Данила Нарбута

–         Валерія Пушкар (викладач Попович Людмила Іванівна), Смілянська дитяча школа мистецтв

III вікова категорія (12-14 років):

–         Анастасія Стасюк (викладач Мандро Лариса Вікторівна), Смілянська дитяча школа мистецтв;

–         Олександра Молочко (викладач Веселова Людмила Борисівна), Черкаська дитяча художня школа ім. Данила Нарбута;

–         Тарас Радченко (викладач Попович Людмила Іванівна), Смілянська дитяча школа мистецтв;

–         Катерина Веселова (викладач Коротенко Валентина Петрівна), Черкаська дитяча художня школа ім. Данила Нарбута

IV вікова категорія (15-17 років):

–         Каріна Діхтяренко (викладач Мандро Лариса Вікторівна), Смілянська дитяча школа мистецтв.

Щиро вітаємо всіх учасників проекту «Світ талантів – Витоки народні», переможців та їх викладачів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар