У Черкасах намагалися зірвати  сесію міськради

У Черкасах намагалися зірвати сесію міськради

Сьогоднішнє засідання сесії Черкаської міської ради почалося зі спроби деяких депутатів оголосити її нелегітимною. До трибуни з самого початку вийшов депутат Олександр Радуцький, якй висловив думку про те, що сесія є нелегітимною, оскільки в ній беруть участь чотири депутати, які ТВК визнала «відкликаними».

Передає кореспондент «ПроГоловне».

Олександр Радуцький відразу попросив від імені фракції перерву. Під час неї до трибуни вийшов голова ТВК і зачитав рішення ТВК про відкликання депутатів, хоча деякі депутати не були на робочих місцях. Згодом Радуцький домігся виступу представника прокуратури, який мав би підтвердити нелігітимність сесії.

Проте виступ прокурора не вніс повної ясності у це питання.

Натомість виступив юрист Черкаської міської ради Олександр Мазур, який пояснив, що ТВК не має права на відкликання депутатів місцевої ради. Вона лише надсилає своє рішення до вищого керівного органу партії, депутат якої має бути відкликаний, а вищий орган партії  (збори, конференція тощо) ухвалює рішення про відкликання свого депутата та призначає іншого на його місце. Таких рішень від керівних органів партій, до яких належать Олена Цегвінцева, Тетяна Чорнобіль, Віталій Косяк, Максим Скорик, до Черкаської міської ради не надходило. А отже, вони мають виконувати свої обов’язки.

Суперечки у залі засідань тривали, міський голова Анатолій Бондаренко надавав слово усім депутатам висловитися з цього приводу.

Пізніше фракція БПП та депутатська група «Громадянська позиція» заявили про свою не-участь у сесії, оскільки вважають її нелегітимною і покинули залу засідань. Проте сесія продовжилася, участь у ній взяли 24 депутати, було ухвалено низку важливих рішень щодо міського бюджету. Наразі сесію вже закрито, вона продовжить свою роботу у вівторок.

Прочитайте ще:

Залиште коментар