У Черкасах навчатимуть переселенок протидіяти гендерному насиллю

У Черкасах навчатимуть переселенок протидіяти гендерному насиллю

Тренінги, робота з поліцією, лекції, консультації та арт-терапія. Так новий проект, покликаний навчити жінок-переселенок боротися із гендерним насиллям, нещодавно стартував у Черкасах. Про це повідомила Анна Тарапата, керівник проекту “Шлях до нової себе” сьогодні на прес-конференції у “Новій Добі”.

Проект стартував із 15 березня, його тривалість розрахувала на 5 місяців. Запустити такий копмлекс для жінок-переселенок вдалося завдяки підтримки грантової програми ГО “Промолодь”, за підтримки “Конвіктус Украина” та Європейського союзу.

– “Шлях до нової себе” – це перший і єдиний в Україні копмлексний проект для мобілізації жінок із застосуванням тренінгу для самооборони та роботою з поліцією. Якщо раніше ми займалися лише жінками, що постраждали від насилля, то нинішній проект – це віджгалудження саме для жінок-переселенок, – зазначає керівник проекту Анна Тарапата. – Жінки-переселенки – це дуже вразлива категорія, їм важко пережити переїзд, пристосуватися та знайти себе. Багато з них потерпають від психологічного тиску, особливо на роботі. Тому така “група” підтримки їм життєво необхідна.

Заняття відбуваються щоп’ятниці. І хоча проект розраховували на 20 осіб, нині до участі зареєструвалося 25 жінок. Усю необхідну інформацію щодо зустрічей, лекцій та тренувань охочі можуть знайти у відповідній групі “Шлях до нової себе ” у соціальній мережі Facebook.

Прочитайте ще:

Залиште коментар