У Черкасах назвали дороги, які цьогоріч очікує капремонт

У Черкасах назвали дороги, які цьогоріч очікує капремонт

Невдовзі на черкаських вулицях дорожники розпочнуть роботи з капітального ремонту асфальтного покриття. Перелік доріг затвердив міськвиконком.  До списку «щасливчиків» потрапило 17 вулиць.

Так, у планах на ремонт – вулиця Смілянська (від вул. 30-річчя Перемоги до межі міста), Автомобілістів, Луценка, Сурікова (від провулку Анатолія Пашкевича, раніше ХХ-ого Партз’їзду, до залізничного переїзду), Митницька (колишня Піонерська, від вул. Максима Залізняка до Надпільної), Гетьмана Сагайдачного (від вул. Добровольського до вул. Пацаєва), Припортова, Чіковані, Санаторна, Золотоніська, Братів Савченків, Генерала Коротєєва, Горіхова (раніше – Маршала Рокосовського), Затишна (колишня – Маршала Василевського), Симоненка, Хрещатик (тут на перехресті зі Святотроїцькою облаштують світлофори) та Стрілецький узвіз.

У мерії зауважують, що це лише ті об’єкти, замовником ремонтних робіт на яких виступає департамент житлово-комунального комплексу. Ще частина об’єктів перебуває у віддані департаменту архітектури та містобудування.

Залиште коментар