Проблеми зайнятості молоді обговорювали в Черкасах (ФОТО)

Проблеми зайнятості молоді обговорювали в Черкасах (ФОТО)

Робоча зустріч за круглим столом щодо розробки Національного плану дій та рекомендацій щодо зайнятості молоді від Черкаської області відбулася в прес-центрі Черкаської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє власний кореспондент сайту «ПроГоловне».

Організували захід активісти Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру спільно з Управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Мета заходу: вплинути на вирішення питань зайнятості молоді та пошуку роботи, створення умов для прогнозованого сталого розвитку країни.

«З одного боку, молодий вік сприяє високій мобільності, відкритості, готовності до змін та пошуку роботи, а з іншого — молоді не вистачає відповідного досвіду, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці. В зв’язку з цим, дуже часто молоді спеціалісти працюють не за фахом, прагнуть виїхати за кордон», – зазначають на сторінці в «Фейсбуці» представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Обговорювати та шукати шляхи розв’язання проблем за круглим столом зібралися представники бізнесу, влади, громадськості та власне молодь: представники навчальних закладів, студрад та різноманітних громадських організацій.

Учасники були поділені на три групи, зокрема: молодь, роботодаці та представники установ, які працюють з молоддю. Робота відбувалася в інтерактивному форматі: кожна команда зі свого боку визначала проблеми зайнятості та працевлаштування молоді та пропонувала, яким чином можливо їх вирішити.

За результатами дискусії, 19 липня 2018 року у м. Києві відбудеться Всеукраїнське засідання за круглим столом «Національний план дій щодо зайнятості молоді 2030: думка регіонів», участь у якому візьме молодь з усіх регіонів України. Розроблені рекомендації стануть основою для Національного плану дій, що буде внесено на розгляд Кабінету Міністрів України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар