У Черкасах підписали меморандум щодо подальшої реалізації транспортної реформи в місті

У Черкасах підписали меморандум щодо подальшої реалізації транспортної реформи в місті

Партнерську угоду стосовно подальшої співпраці у рамках впровадження транспортної реформи в Черкасах щойно підписали міський голова Анатолій Бондаренко із засновником компанії “Ekreative”  Віктором Євпаком.
– Ми знайшли  повну підтримку і розуміння з боку керівництва компанії “Ekreative” . Тож Черкаська міська рада й надалі планує реалізувати транспортну реформу і разом з “MapaMagic” запроваджувати у громадському транспортні сучасні технології, які б стали найкращими в Україні, – наголосив Анатолій Бондаренко.
Свою підтримку висловив і Віктор Євпак, подякувавши за довіру та ефективність проведеної попередньої спільної роботи:
– Дуже радий, що цей процес розпочався. Ми готові робити багато класних речей для нашого обласного центру. Мова йде не лише про “MapaMagic”. Дійсно, хочемо, щоб Черкаси стало передовим містом в Україні.
Воодночас міський голова акцентував, що це – спільна перемога, зокрема, і над тими, хто гальмув, перешкоджав та не бажав реалізації транспортної реформи у Черкасах. А також – подякував за співпрацю та висловив впевненість у подальшому розвитку та позитивних результатах у цьому напрямку.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар