У Черкасах почастішали крадіжки ліфтового обладнання

У Черкасах почастішали крадіжки ліфтового обладнання

У Черкасах не на жарт розгулялися ліфтові крадії. Ліфтове обладнання у багатоповерхівках крадуть чи не щодня. На це під час ранкової наради поскаржилися керівники черкаських служб утримання будинків. Про це пишуть на сайті Черкаської міської ради.

Як зазначила головний інженер КП «Соснівська СУБ» Світлана Івінська, особливо проблемним у цьому відношенні є Південно-Західний район Черкас.

 Останній показовий випадок трапився за адресою Корольова, 14. Там вкрали ліфтове обладнання. Тільки-но ми придбали нову котушку, відновили роботу ліфта, як наступного дня обладнання знову вкрали. Тепер ми просимо мешканців будинку, щоб вони збирали гроші і купували його власним коштом, – говорить представник служби утримання будинків.

Прикметно, що крадіжки стаються навіть у тих під’їздах, які обладнані домофонами та металевими гратами. Тож працівники СУБів розвішують оголошення, у яких просять мешканців бути пильними і давати відсіч крадіям ліфтового обладнання.

– Хочу ще раз звернутися до черкаських мешканців багатоповерхівок. Будьте спостережливими і відповідальними. Якщо побачите, що у приміщенні, де знаходиться ліфтове обладнання, відбуваються якісь підозрілі дії, одразу повідомляйте у правоохоронні органи або СУБ. Адже від цього залежить, чи працюватиме ліфт у вашому будинку, – зазначив під час наради заступник міського голови Ігор Волошин.

Станом на 21.05.2018 через ліфтових крадіїв не працюють 10 ліфтів.

 

Залиште коментар