У Черкасах почне роботу Школа снайперів «Дике поле»

У Черкасах почне роботу Школа снайперів «Дике поле»

9 квітня у м. Черкаси починає навчання нова група курсантів. Це 20-те місто України, де Школа снайперів «Дике поле» відкриває свій осередок. Заняття за програмою “Основи снайперської справи – 2018″ будуть проходити по буднях, з 19:00 по 21:00.

Про це пише “Козацький край“.

Водночас 9 квітня навчання снайперів починається і в Чернівцях, Одесі та Запоріжжі. Цьогоріч навчання «Дикого поля» вже пройшли курсанти у Києві, Львові, Полтаві та Дніпрі. Всього ж за більш як три роки (станом на березень 2018 року) курси «Дикого поля» проводились вже у 19 містах України.

Організатори Школи снайперів кажуть: їх мета – зробити Україну країною, нападати на яку – самогубство…

Школа снайперів “Дике поле” – громадська ініціатива спільноти власників високоточної вогнепальної зброї, яка прагне навчити поводженню зі снайперською зброєю якомога більше людей в Україні. Озброєне та треноване населення – це запорука миру та добробуту країни.

«Дике поле» проводить теоретичні та практичні заняття з основ снайперської справи для цивільних осіб та солдат Збройних Сил України з червня 2014 року. За три роки “Диким полем” підготовлено чимало діючих снайперів та інструкторів, які зараз навчають бойові підрозділи ЗСУ.

Залиште коментар