У Черкасах почнуть випускати перші в Україні ін’єкційні голки

У Черкасах почнуть випускати перші в Україні ін’єкційні голки

Перше в Україні виробництво ін’єкційних безпечних голок розпочнуть у фармацевтичній корпорації «Юрія Фарм» у Черкасах. Про це кореспондент «Про Головне» дізнався на прес-конференції компанії.

Безпечні голки є новаційними для українського фармацевтичного ринку. Вони також дозволяють уникнути ризику зараження пацієнтів та персоналу лікарень через випадковий укол. Після ін’єкції не потрібно вдягати ковпачок – голку забезпечено так званим безпечним ковпачком, який після використання закриває її.

«Ін’єкційна голка складається із металевої та полімерної частин. Вона може використовуватися для внутрішньовенних вливань, внутрішном’язових та підшкірних ін’єкцій, для забору крові. Металева частина голки зроблена з високоякісної нержавіючої медичної сталі. Голки мають тригранну атравматичну лазерну заточку, що дозволяє зменшити больові відчуття при проколюванні шкіри»,- повідомила інженер-технолог з розроблення та проектування медичних виробів Олена Павленко.

У майбутньому компанія  планує запустити виробництво безпечних голок для стоматологічних лікарень та косметологічних кабінетів.

Шприци виробництва «Юрія Фарм» проходять зараз процедуру сертифікації згідно Директиви 93/42/ЄЕС, що дасть змогу маркувати продукцію знаком ЄС та розповсюджувати її на ринках Європи.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар